Detroit Red Wings
Utolsó hsz: MacPhisto
Idõpont: 8:43
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2017.01.20. 11:02  l  #19798
Ismét egy meccs, ahol full fogalmatlanul játszunk. Megint SH-gólt kapunk és még csak azt se mondhatom, hogy érdemtelenül. Mindent elkövettünk, hogy így legyen!
Na akkor az idény hátralévő részében nem kell meccset néznem, aludhatok nyugodtan.
All-Star

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2017.01.18. 18:50  l  #19797
mejdnem megint magunkat vertük meg, halszál híján, de PO-san tartottuk az eredményt az utolsó másodpercekig..nem semmi. az év legrohadtabb vicce lett volna elbukni lőtt 7 góllal. mindenesetre a győzelemnek azé örülni kell, na
2.sor

Válasz Modano. hozzászólására (#19796)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2017.01.18. 12:34  l  #19796
Ismét egy kapuscsere, és valszeg ez mentett meg minket az újabb blamától.

Két harmad után 7-3-ra vezettünk, utána 7,5 perc alatt már 7-6 volt. Hihetetlen, hogy mennyire ki tudunk engedni.

Egyik kapusunk rosszabb, mint a másik. Fogalmam sincs, melyiktől kellene inkább megszabadulnunk, de leginkább mindkettőtől.
Hall of Famer

Válasz Johnnyboy hozzászólására (#19795)

Egy kis adalék a kapusaink produkciójához:

A legutóbbi 8 meccsünkön 5 (!!!!) alkalommal kellett kapust cserélni (nem sérülés miatt), és ezalatt Lehtonen mutatói: 1-1-1, GAA 3.08, S% 89,1, Niemi pedig: 2-2-0, GAA 3,62, S% 88,6.

Brutálisan szar!

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2017.01.17. 10:25  l  #19793
a karmesteri skillek megvannak már csak kapitányként kellene felállnia.
a meccshez annyit, katasztrófális...eddigi legszarabb meccsünk idén! jól nézzünk a tükörbe...
2.sor

Válasz zetterberg40 hozzászólására (#19787)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2017.01.17. 8:37  l  #19792
Már korábban is leírtam, hogy a védelemből elment Goligoski és Demers, akik előrejátékban sokkal jobbak voltak, mint a helyükre hozott Hamhuis és Lindell, viszont védekezésben nem voltak gyengébbek. Én ebben látom a legfőbb problémát.

Válasz Sexton hozzászólására (#19790)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2017.01.17. 8:30  l  #19791
A tavalyi korántsem acélos védelmünk meggyengült, valamint a lendületünk is odaveszett. Ennek törvényszerűen csak szenvedés lehet a vége. Azt is látjuk!
Sem akaratban, sem eltökéltségben nem vagyunk mégcsak ligaközép szinten sem. Aztán nem sikerül egy-egy csel, máris elillant az önbizalom. Itt tartunk.
Ez az idény kuka. Egy-két játékosnak, de főként a vezetőségnek erősen el kell gondolkodnia, hogy ez miért van így és megoldásokat kell találni. Ha nem lesz PO (ami erősen valószínű!), akkor Ruff biztos megy. De megkockáztatom, legalább egyik kapusunk is!
All-Star

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2017.01.17. 7:57  l  #19790
Nagyon nem értem, hogy mi történt nálatok?? A tavalyi zúzós csapat nagyjából egyben maradt, mégse megy a játék. Pedig azért nem lettek fakezűek a srácok fél év alatt!! Ki érti ezt?
All-Star

Válasz Sexton hozzászólására (#19789)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2017.01.17. 7:56  l  #19789
Lazán eltört 300 ezret..kb. ha nem többet!
All-Star

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2017.01.17. 7:53  l  #19788
Értem én, de akkor ezt az öltözőben és a padon is fejezze ki hangerővel!

19 másodperc alatt gólt kaptunk. Hányadik meccs ez már, amikor az első 3 percben gólt kapunk?
Hihetetlen ez, hogy nem kezdjük el a meccset, aztán nézünk bután szerteszét! Nem a csapat képességeivel van a gond, hanem a morál és a koncentráció van mélyen. Megkockáztatom: evvel a morállal ez a keret az AHL-ben is sereghajtó volna.

Na akkor lehet kezdeni a névsort, akiket a deadline elött eltrédelünk: Sharp, Oduya, Hamhuis. Kivásárlás: a két fakezű a ketrec előtt.
All-Star

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2017.01.16. 22:45  l  #19787
Amikor Benn mérges...

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2017.01.16. 13:12  l  #19786
Akkor a következő idényünk is kuka!
Ha ez így van, akkor menjünk rá a többi hiátusra!
Speciális egységek: PP lassú, körülményes, ötlettelen. Új playbook-t kell írni teljesen. Pk detto. Sokat és feleslegesen korizunk ki és nem érünk vissza => elcsúszások => gólhelyzetek. Ilyen kapusok mellett!
Védekezés. Mint a PK. Még a legjobbjaink és borzasztó homályokat adnak elő védekezés helyett. Át kell gondolni ezt is, mert rengeteg gólt kapunk.
Támadó szekció. A potenciált el kell osztani és mindenhol legyen egy vízhordó. 3 művésszel támadni nem tudunk, de gólokat bőven kapunk.
All-Star

Válasz Modano. hozzászólására (#19785)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2017.01.16. 11:24  l  #19785
Sajnos mindkettőnek a következő szezon végéig van szerződése.

Az a gond, hogy senkire nem tudjuk rámelegíteni egyiket sem. Másképp már nem lennének itt szerintem.

Válasz Johnnyboy hozzászólására (#19784)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2017.01.16. 11:09  l  #19784
Tényleg nem tudom, melyik csapatrészünk múlja jobban alul magát!
Az biztos, a kapusaink nagyon esélyesek a címre. Egyszerűen nem értem, hogy két ilyen képességű kapus hogyan bír ekkora bakikat elkövetni. Az is sokatmondó, hogy 3. kapuscserén tán 5 meccsből? Ez is rekordgyanus!
Amúgy idén vagy jövőre jár le a szerződésük? Mert mehetne már mindkettő!
All-Star

Válasz Modano. hozzászólására (#19783)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2017.01.15. 15:24  l  #19783
Sanszos.

Nem tudom, volt-e már ilyen a Liga történetében, hogy egy kapust ilyen hamar le kellett cserélni, mert 3 lövésből 3 gólt kapott 0 védés mellett.

Amúgy, én nem vártam volna meg a 3. gólt a kapuscserével. Mondjuk még így is tudtunk volna nyerni, ha Fortuna nem a rosszabbik arcát mutatja felénk.

Kár a vereségért, mert egy ilyen comeback nagy lökést adhatott volna a csapatnak.

Válasz PredJoe hozzászólására (#19782)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2017.01.15. 5:06  l  #19782
Niemi: 4 perc, 3 lövés, 3 gól. Rekordgyanús..
1.sor

Suter, Weber, Jones, Girard, Subban, Ellis..
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2017.01.14. 20:08  l  #19781
Következő szezonra ufa-k a kapusaitok. Kivásároljátok valamelyiket vajon, ha nem tudjátok valakire rásózni?

WIN OR LOSE, WE LOVE OUR SENS!
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2017.01.13. 12:12  l  #19780

Sajnos teljes defókuszáltság jellemzi a védelmükent, úgyhogy pl Klingberg kipattanós gólja is a mi bénázásunkból született.

Erre írtam, hogy most ti kaptatok olyan gólokat, amiket mi szoktunk.

Válasz Vorangee hozzászólására (#19779)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2017.01.13. 12:05  l  #19779
Dominancia nélkül nehéz megszállásról beszélni, de értem amit mondani akarsz. Sajnos teljes defókuszáltság jellemzi a védelmükent, úgyhogy pl Klingberg kipattanós gólja is a mi bénázásunkból született.
1.sor

Válasz Modano. hozzászólására (#19778)
  A hoki kapusok nem egészen normálisak. Amióta az ember felegyenesedett, a faj túlélését annak a szabálynak a betartása biztosította, hogyha valami kemény és potenciálisan halálos tart feléd nagy sebességgel, akkor húzz el az útjából - Jim Taylor
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2017.01.13. 11:45  l  #19778
Nem azt mondtam, hogy domináltunk, csak arra utaltam, hogy a góljainkat úgy szereztük, hogy nem hagytuk levegőhöz jutni a védőket és a kapust. Ha így folytatjuk, annak hosszútávon meglesz az eredménye.

Válasz Vorangee hozzászólására (#19777)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2017.01.13. 11:27  l  #19777
Khm, azért a statisztika nem azt mutatja, hogy domináltatok volna, de kétségtelen, hogy a helyzeteket ti lőttétek be, Niemi pedig nagy formában volt. A hokit meg még mindig gólra játszák...
1.sor

Válasz Modano. hozzászólására (#19776)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2017.01.13. 10:54  l  #19776
Na kérem!

Amint elkezdjük meggszállni az ellenfél kapujának előterét és odaérünk a kipattanókra, rögtön jönnek a gólok is.

Most a RW kapott olyan gólokat, amiket mi szoktunk. Johns góljánál akkora mákunk volt, amilyet idén még nem tapasztaltam.

Kellett persze Niemi kiváló produkciója is, nélküle nem jött volna össze a győzelem.

Ezt kell csinálni, hajtani, kaparni, ha kell csúnya gólokat lőni!

Még egy dolog: Klingberg a legutóbbi 11 meccsen 4G+5A! Ezt szeretném tőle látni tartósan!

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2017.01.11. 10:04  l  #19775
Azért sokat kivett belőletek a tegnapi LA elleni meccs szerintem. Nem kell ilyen katasztrofálisan látnod a csapatot. Mi pihenten is alig tudtunk győzni ellenetek.
All-Star

Válasz Johnnyboy hozzászólására (#19774)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2017.01.11. 9:57  l  #19774
Egyre inkább bebizonyítjuk, hogy miért is nem vagyunk PO-érettek. Ez a meccs úgy volt fos, ahogy csak lehet. Védekezésben olyan fogalmatlan amatőrök vagyunk, hogy az már fáj! Nem, ez így a haloványnál is kevesebb. A tavalyihoz képest borzasztóan visszaestünk.
Kpusposzton bizonytalanok és megbízhatatlanok vagyunk. A védőink vagy leszállóágban, vagy zöldfülűek, csatáraink meg Seguin, Shore, Faksa és Roussel (najó még Korpikoski) kivételével maguk alatt teljesítenek.
A speciális egységeink közel a katasztrófához. Játékban lassúak, körülményesek és gyakran fogalmatlanok vagyunk.

De nézzük a jó oldalát. Hajnalban lehet aludni meccsnézés helyett.
All-Star

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2017.01.10. 17:44  l  #19773
Az eredeti hozzászólás módosítva lett a felhasználó által!
  annyit tennék hozzá még, remélem a továbbiakban 6 gólnál kevesebb is elég lesz egy rendes játékidős győzelemhez. izzadtunk rendesen statok alapján, de most megvan az eredménye is. bizonyítani ér a kacsák ellen is. GO!
2.sor

Válasz Johnnyboy hozzászólására (#19771)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2017.01.10. 10:02  l  #19772
Egyetértek a leírtakkal, és kiegészíteném még egy-két dologgal.

A 4 kapott gólból 2-t emberelőnyből, egyet pedig hátrányból szerzett a Kings, azaz a speciális egységeink továbbra is gyatrán muzsikálnak.
A 16 eladott korong valóban nagyon sok, viszont sokkal nagyobb probléma Lehtonen gyenge produkciója mostanság. A Blues ellen is sokat bakizott, és most is legalább 2 gól az övé volt. Brown és Kopitar találata is a lepke felsőt célozta meg, és Kari be is nyelte mindkettőt. Félig-meddig Doughty bombája is az ő számlájára írható, bár ott a saját védekező játékosunk is akadályozta egy kicsit. Ruff mester jól érezte, hogy kapust kell cserélni, mert ha fent hagyja, akkor szerintem megint kikapunk.

Jó hír viszont Sharp 3 pontja és Hudler idei első gólja, ami végül a GWG is lett.

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2017.01.10. 8:51  l  #19771
Na valaki ezek után legyen okos!
6 gólt ütünk 26 kísérletből és nyerünk. DE!
3 hátrányból 2 gólt kapunk. 22 lövésen tartjuk őket, de kapunk 4 gólt. 23-t blokkolunk, ami brutál jó! 16 eladott korong, rengeteg. 29 ütközés, az okés.
Ezekből nekem az jön le, hogy a legkomolyabb ellenfeleink mi saját magunk vagyunk! Egyszerűbben: megverjük saját magunk!
Amit nagy nehezen összekapirgálunk, sok melóval, veritékkel, azt a másik kezünkkel egy laza csuklómozdulattal ajándékozzuk el.
Hát így ezt nem lehet. Olyanok vagyunk, mint a jólkereső bankár, aki folyamatosan kurvázni, meg kaszinókba jár. Hát úgy az isten pénze nem elég!
All-Star

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2017.01.08. 15:49  l  #19770
Az első gólban Lindell is benne van vastagon!
22 lövésből kaptunk 4 gólt. 3 PK-ból belőttek 2-t. Ezek beszédes adatok.
Bár a Blues 1. gólja orbitális védelmi hiba, de a védekezésünk nem volt acélos most sem. Blokkoltunk sokat, meg ütköztünk, de helyezkedésben bosszantóan amatőrök tudunk lenni!
Ez az idény kuka, nekem a kedvem is elment már. A tavalyihoz képest jelentőset zuhantunk játékban, tudatosságban. PO nem lesz, majd cserélünk megint boldog-boldogtalant.
All-Star

Válasz Modano. hozzászólására (#19769)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2017.01.08. 14:20  l  #19769
Megint egy bosszantó vereség.

A két kapusunk közül egyik sem tudott 90% felett védeni, Lehtonen ráadásul 80% alatt volt. Az első gól is egyértelműen az övé.

Klingberg szép gólt lőtt, de más szeretni való nem nagyon volt ebben a meccsben.

Az is szégyen, hogy az ellenfelek még azt a luxust is megengedhetik maguknak, hogy a cserekapussal állnak ki ellenünk, és úgy sem tudunk nyerni.

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2017.01.05. 17:18  l  #19768
Bocsi, eskuszom nem akarok okoskodni, de a "szantas" soran csak amolyan feluleti serulest okoz a kapus a jegnek hogy ne csusszon annyira. Ilyenbol fakadok jeg serules 99.99% hogy nem okoz olyan torest vagy nutot a jegbe amin egy mezonyjatekos atessen. Valami mas kellett okozza azt a hibat.

A masik hogy nem csak Stefan de szerintem a jatekosok nagyresze se tudta hogy ott hiba van ez egyszeruen nem figyelheto mert a jeg a jatek alatt folyamatosan valtozik. Vannak persze ritkan kirivo esetek amikor szemmel lathato nagy serules van a jegfeluletben, de a nagy tobbseg ezzel sem foglalkozik, mert ezek a sracok mindenen atkoriznak. (Egyszer meg otthon a Balcsin korongoztunk es az egyik srac Volanos ismeros lejott. Lehet akarmilyen tukorjeg a Balaton elso 5-10 meteren hullamosra gocsortosre fagy amin csak gyalog lehet atmenni. Na ez a srac egyszer amikor erre a teruletre utottuk a pakkot izombol belekorcsolyazott mindossze annyit modositva hogy picit emelt a kori orran. Tatott szajjal neztuk ahogy visszahozza a korongot.)

Mit sem valtoztat a tenyen Stefan egy nyomi volt; itt is...
1.sor

Válasz Johnnyboy hozzászólására (#19767)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2017.01.05. 16:22  l  #19767
Már akkor is a fejemet fogtam!
Pont a kapusmező tetején volt egy jéghiba. Valszeg akkor keletkezett, amikor a harmad elején az Oilers kapusa "szántott". Node ezt egy egész harmadon keresztül tudta. De annyi esze sem volt, hogy csak belöbbölje. Igazi lúzer volt, egész NHL-karrierje során.

Még mindíg káromkodom a hajnal miatt!
All-Star

Válasz Modano. hozzászólására (#19766)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2017.01.05. 15:19  l  #19766
HIVATKOZÁS

Tegnap volt 10 éve, hogy Patrik Stefan kihagyta a kihagyhatatlant.

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2017.01.05. 13:25  l  #19765
Nem tudok napirendre térni a hajnali meccsen!
Bassza meg! 35 percig dominálunk. Van lendület, sokat korizunk, nagyon sok helyzetet kidolgozunk, lelőjjük őket a statisztikáról és mégsem nyerünk.
Nekik volt 6 percük a meccsben. Hat!
Azért bőven van tanulsága a meccsnek.
Minden kapott gólunk előtt egy botrányos hiba és/vagy Fortuna kurva anyja történt. Botrányos hibából vétettünk ezen felül is, elég csak Spezza idióta korongvesztésére gondolni a 2. végén.

Az első Habs gól: McKennzie a harmad közepén ahelyett hogy takarítana, nekiáll buzizni a korongot. Elveszik, keresztpassz, gól.
Második: Fortuna tényleg elmehet a retkesbe már! Van egy tök átlagos passz, Radulaov talán be se tudná vinni a korongot. Beleérünk, ami úgy kap gellert, hogy pont Roussel érné el. Ha a másik Habs játékos ebben nem akadályozná. Hátulról, erősen véleményesen, szerintem tök szabálytalanul. (Jelzem, a Zenészek ellen az OT-ben Antoine-t ezért küldték ki!) Na ezután lépett ki Radulov. Kérdés, a két védőnk mit csinált. Egy blokkot mutassanak, hogy jött a kávéjuk, vagy mifasz. Mindezt előzmény nélkül, a semmiből!
Harmadik: Johns a következő meccset már a farmban kezdi, az tuti! Gólt kaptunk, meg kéne nyugodni, erre kibassza a palánkon kívülre a korongot. Fegyelmezetlenség és jogos a 2 perc. Naná hogy belövik.
Negyedik: Klingberg visszacenterez, Seguinhez nem ér el a passz, Spezza meg bemutatja, miért is mondom, hogy közepesen sem tud védekezni. 3 ütemet gondolkozik, hogy kit vegyen fel! Ez ezen a szinten rengeteg! Naná, hogy beverik!

Szóval 35 percig domináltunk, nagyjából 19 perc semleges és csak 6 perc volt az övék. Mondanom sem kell, elénk még véletlenül sem pattant a korong döntő helyzetben!

Ami sulyos gond: védekezés. Akkora baromságokat csinálunk a saját harmadban, hogy fizikailag fáj! És nem csak elpattanó korongokról beszélünk. Lassúságról, tétovázásról, rossz döntésekről. Ami a mi kompetenciák kéne legyen.

Ezt a meccset nem a Habs nyerte meg. A meccs képe alapján ezt nem is tehette meg. Köszönjék meg a sok balfaszságunknak és Fortunának. Most megyek, mert kurva nagyot támadt kedvem káromkodni!!
All-Star

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2017.01.05. 5:11  l  #19764
A mai meccsen miden benne volt, ami az idényünk.
Kezdjük az elején: kikaptunk egy olyan meccsen, ahol az ellenfél pontot sem érdemelt!
Sikeresen 4 perc alatt elbasztuk a komplett meccset.
Kaparunk, mint a kurta malac, dominálunk a meccs nagy részében. Szép gólokat lövünk.
Ismételten egy ostoba korongkiemelés (Johns) és úszik a meccs.
A korong még véletlenül sem pattan elénk, bezzeg az ellenfélnek még az is ütőre jön, ami a csillárról pattan vissza.
A kapunk előterét gyakran teljesen ellenőrizetlenül hagyjuk.

Idén a sokadik meccs, amit nyernünk kellene, de mégsem.
Hagyjuk, ez az idény már kuka.
All-Star

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2017.01.03. 15:21  l  #19763
A problémák egyik legfőbb oka, hogy míg tavaly volt három jó puck-moving védőnk Klingberg, Goligoski és Demers személyében, addig idén egy maradt meg közülük. Ez részben magyarázat a lassúságunkra is, hiszen nem tudjuk megfelelően helyzetbe hozni a csatárokat, illetve a korongbevitelünkön is meglátszik akár evenben, akár PP-ben. Nem is beszélve arról, hogy a 9 védőnkből hatan 25 év alattiak, Hamhuis és Oduya pedig már leszálló ágban vannak. Erre írtam korábban, hogy nem lehet egyszerre fiatalítani és kupáért menni.

Tavaly a Benn - Eakin - Seguin sor nagyon jól működött, de idén Eakin csak árnyéka tavalyi önmagának, pedig ő nagyon jól betöltötte a zongoracipelő szerepet a két sztár között. Részben ezért is került melléjük Spezza.

Válasz Johnnyboy hozzászólására (#19762)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2017.01.03. 12:34  l  #19762
Nyilván sokszereplős a kérdéskör, én azt mondhatom, ami nyilvánvaló: keveset korizunk.
Tavaly a meccseinken egy hajtós, az ellenfelet szétcikázó csapat voltunk. Most meg olyan, mintha alapjáraton ketyegnénk. A sebességünk harmatos, emiatt már a középső harmadban levédekeznek minket. A korongbevitelek fájdalmasan körülményesek és még PP-ben is gondot okoznak.
De hamár PP. Basszus, fizikai fájdalom! Néha-néha körbeadogatunk, de nem egy és nem kettőben még a kapuralövésig sem jutunk el! No és ilyenkor vannak a kéken eladott korongok, amiből SH-t kapunk. És mindíg a legrosszabkor.
Azt sem értem, ki volt az a zseni, aki a Spezza-Seguin-Benn sort összerakta. Mind a három művész. Védekezni még közepes szinten sem tudnak, meg lehet nézni, hány gólt kapunk, amikor ők bennt vannak! Idén nagyon sokszor van az a kép, hogy gólt kapunk és valamelyik a háromból csúnyán lemaradt. De érdemes ilyenkor az előzményeket is megnézni. Tuti, valamelyiknél kezd elcsúszni a védekezés!
A védelmünk meg zöldfülű. Nincs mit szépíteni rajta. Leget, jók lesznek, de most még nem azok. Nagyon nem. És rapszódikusak. Az egyik meccsen Lindell korongeladásából kapunk ki, a következőn meg ő lövi a GWG-t!

Én azt gondolom, fejben is nagyon le vagyunk eresztve! Fizikailag fel vagyunk építve, ezt a tavalyi év bizonyította. De tavaly egy harcos csapat voltunk, idén meg agy langyos semmi.

All-Star

Válasz Modano. hozzászólására (#19761)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2017.01.01. 20:08  l  #19761
Én azt nem értem, hogy a csapat magja ugyanaz, mint tavaly, az edzői gárda ugyanaz, mint tavaly, és mégsem működik semmi, pedig tavaly a legtöbb gólt lőttük a Ligában.

Szerintem komplex a felelősség az egész vezetőségben. Mindenki hibázott. Nill nem pótolta megfelelően a távozókat, Ruff és segédei pedig nem tudják motiválni a sikertelenségtől maguk alatt lévő játékosokat.

Mostanság kezdtük összeállni, de a tegnapi produkció a finggal volt egy szinten.

A gond az, hogy nem tudom, min kellene változtatni, hogy visszataláljunk a helyes útra.

Válasz Johnnyboy hozzászólására (#19760)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2017.01.01. 3:33  l  #19760